Кафедри економічного факультету

Матеріально-технічне забезпечення кафедри

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 січня 2018, 19:40

В навчальному процесі кафедри широко використовуються сучасні комп’ютерні технології. Всі спеціалізовані лабораторії Університету обладнанні сучасними комп’ютерами, де студенти мають змогу користуватися локальною мережею з виходом у глобальну мережу Internet.

Відповідно до наказу Укрзалізниці кафедра «Менеджмент і адміністрування» має спеціалізовану лабораторію «Економіки залізничного транспорту». Кафедрою на базі власної лабораторії з використанням сучасних ноутбуків проводяться оцінювання знань магістрів, тестування та прийом держіспитів.

Для демонстрацій лекційного матеріалу, під час захисту курсових та дипломних робіт використовується мультимедійне обладнання спеціалізованого комп’ютерного класу та потокової кафедральної аудиторії.

Лабораторії, що використовуються для навчального процесу за спеціальністю, забезпечують у середньому за період навчання 2 години на день тривалості роботи кожного студента на ПЕОМ.

       Vidkruttya komp.klasu       Urochiste vidkr komp.klasu

Vidkr kompklasu

Урочисте відкриття ректором Університету Панченко С.В. комп'ютерного класу кафедри

В 2015 р. – введено в експлуатацію новітній комп’ютерний клас із сучасним обладнанням, що дає змогу викладачам впроваджувати активні методи навчання.