Кафедри економічного факультету

Фото-історія кафедри

Останнє оновлення: Вівторок, 05 травня 2020, 14:00

Студентське життя - це не лише пари, іспити та заліки. Це час пізнавати світ зі всіма його барвами, звуками та кадрами.....

 

Квест «Фінансовий прорив» для студентів технікумів та коледжів від кафедри управління державними та корпоративними фінансами

22 лютого 2020 року кафедрою управління державними та корпоративними фінансами Українського державного університету залізничного транспорту було проведено квест «Фінансовий прорив» для студентів технікумів та коледжів.

Кожна команда з 6-ти осіб, згідно заданого маршруту, на території  Університету мала пройти шлях, який складався з 11 локацій. Прямуючи за маршрутом, учасники повинні були правильно вирішити фінансові і логічні завдання, та якнайшвидше прибути до фінального пункту.

Учасники весело провели час разом зі своїми друзями, а найактивніші команди виграли  подарункові сертифікати на різні види розваг. 

Перше місце посіла команда «Олігархи» (Харківський державний автотранспортний коледж). Переможці вибороли 6 сертифікатів до кінотеатру IMAX Планета Кіно.

Друге місце посіла команда «Фінансові генії» (Лозівська філія харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу). Вони отримали 6 сертифікатів на гру в боулінг.

Третє місце посіла команда «Акули бізнесу» (Харківський машинобудівний коледж),  які також отримали 6 сертифікатів на гру в боулінг.

 

 

 

 

Всі учасники квесту отримали  гарний настрій, безліч фінансових цікавинок та сертифікати учасників!!!

 

Квест «Фінансовий прорив» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та області від кафедри управління державними та корпоративними фінансами

15 лютого 2020 року,  в рамках підвищення фінансової грамотності серед населення, кафедрою управління державними та корпоративними фінансами для школярів 10-11-х класів м. Харкова та області було проведено квест «Фінансовий прорив».

Учні мали унікальну можливість ознайомитись зі структурою фінансової системи України. А саме: можливості отримання кредитних ресурсів у банківських установах, процес торгівлі цінними паперами на фондових біржах, відшкодування збитків страховими компаніями, виявлення недоліків під час проведення аудиту, дослідження роботи державної фіскальної служби, розкриття таємниці додаткових капіталів інвестиційних фондів та багато іншого.

На кожній локації квесту школярам необхідно було вирішити завдання відповідної фінансової спрямованості. Молодь продемонструвала логічне мислення, винахідливість та почуття гумору.

Переможці квесту отримали дипломи та цінні подарунки. Всі школярі одержали гарний настрій, нових друзів та сертифікати учасників квесту!!!