Кафедри економічного факультету

Студентська наука

Останнє оновлення: Четвер, 13 червня 2019, 05:08

У 2018-2019 навчальному році кафедрою управління державними і корпоративними фінансами,була проведена наступна робота
у сфері студентської наукової діяльності:

 

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь у 80-й Студентській науково-технічній конференції (листопад 2018 року) в роботі секції «Управління державними і корпоративними фінансами (19 доповідей та 27 тем). Студентка Гармай І. підготовила доповідь з презентацією на пленарному засіданні економічного факультету (керівник доц. Коковівхіна О.О.)


 

У співавторстві з науковими керівниками студентами було опубліковано 8 статей у фахових виданнях згідно переліку ВАК України (керівники доц. Бойко Д.І., доц. БормотоваМ.В., доц. Єрмоленко О.А, доц. КоковіхінаО.О., доц. ЛисьонковаН.М., доц. СтешенкоО.Д.)


 

Чотири студенти (ОдарченкоГ.А, Смолова А.О.,Капустіна М. І. та Ярмоленко А.С.)прийняли участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи» (23–24 квітня 2019 р., Україна, м. Львів) та опубліковали тези доповідей ( керівники доц. БормотоваМ.В., доц. МашошинаТ.В.,доц. СтешенкоО.Д.) Капустіна М.І. також прийняла участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Актуальні проблеми маркетингового менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки». – Луцьк : ІВВ Луцького НТУ, 2019. Було опубліковано тези (керівник доц. Стешенко О.Д.)


 

Був проведений перший тур Олімпіади з фінансового менеджменту, за результатами якого студенти п`ятого курсу Боярська А., Шумбар А., Чуркіна Ю. були рекомендовані до участі в другому турі. Боярська А.В. була нагороджена дипломом 4 ступеня за перемогу у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіаді з фінансового менеджменту (м. Луцьк) ( підготовила доц. БормотоваМ.В.)


 

На Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, який проходив на базі КНЕУ, була подана наукова робота студентки п`ятого курсу Капустіної М.І. Тема роботи «Оцінка інвестиційної привабливості підприємства» (керівник доц. Бормотова М.В.).


 

Студентка п`ятого курсу Боярська А.В. прийняла участь у міському конкурсі студентських проектів «Харків-місто молодіжних ініциатив», який проводився під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса на базі ХНЕУ імені Семена Кузнеця ( керівник проф. Зайцева І.Ю.).