Кафедри економічного факультету

кандидат економічних наук, доцент

e-mail: viktoriiaorlova@kart.edu.ua

Рік народження: 1967

Освіта: у 1990 році закінчила Харківський інститут інженерів транспорту ім. С.М. Кірова за спеціальністю «Організація механізованої обробки економічної інформації». Кандидат економічних наук з 2011 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій раді Д 64.820.05 Української державної академії залізничного транспорту за спеціальністю 08.00.03 - «Економіка та управління національним господарством», номер диплома ДК № 000412.

Напрямок наукової діяльності: встановлення теоретичних аспектів інтеграційних процесів у транспортній сфері та розроблення практичних рекомендацій щодо шляхів розвитку залізничного транспорту України з урахуванням необхідності впровадження європейських стандартів розвитку галузі.

Автор понад 35 наукових праць, у тому числі 1 навчального посібника та 2 монографії. В рамках навчально-методичної роботи доцентом Орловою В.Н. підготовлено до друку та видано 37 науково-методичних та навчально-методичних розробок, з них 8 навчально-методичних.

Профіль  ORCID

Профіль GoogleScholar

1 N. V. Сhebanova, T. I. Yefimenko, V.M. Orlova, N. N. Korolova, «Organization of Financial Reporting in Accordance with Requirements of the IFRS Taxonomy» / International Journal of Engineering & Technology, 7 (4.3) (2018)/ - p.p. 628-632.

Орлова В.М.. Сучасний стан обліку запасів в Україні: проблеми та шляхи вдосконалення// Вісник економіки транспорту і промисловості: збірник науково-практичних статей. –– 2017. –– Вип. 60. С. 185 – 191.

3  Орлова В.М. Визначення доходів за ідентифікацією обов’язків до виконання. //Наукові записки Національного університету «Острозька академія». – Серія: «Економіка». – Острог, : Вид-во НаУОА, грудень 2017. – № 7(35). – С. 91–95

Орлова В.М.. Подання показників соціальної відповідальності підприємництва в фінансовій звітності / Т.І. Єфіменко,  Т.О. Пєтухова // Ефективна економіка: електронне наукове фахове видання. –2014. − №4.

Орлова В.М. Методичні підходи до ідентифікації ризиків бухгалтерського обліку за податковими різницями / Н.В. Чебанова, Т.І. Єфіменко // Наукові записки Національного університету "Острозька академія". Серія "Економіка": науковий журнал — Острог: Вид-во НУ"ОА", грудень 2016. — С. 193 — 198.

Основні навчальні дисципліни, які викладає:  Звітність підприємств, Облік у зарубіжних країнах, Аудит податків і зборів