Кафедри будівельного факультету

Матеріально-технічне забезпечення

Останнє оновлення: Четвер, 05 вересня 2019, 08:39

Аудиторний фонд - 8 спеціалізованих аудиторій і лабораторій загальною площею 386 м2, розрахованих на 208 студентів, 2 випробувальних зали з лабораторним обладнанням.

Сучасні технічні засоби навчання - 3 мультимедійних комплекси; 15 сучасних персональних комп’ютерів, підключених до мережі академії та Internet; ліцензійне та власне програмне забезпечення із виконання креслень, розрахунку конструкцій, розрахунку складів бетону і т.п.

Лабораторне обладнання для навчального процесу і науково-дослідної роботи:

• комплект обладнання для визначення фізико-механічних властивостей будівельних матеріалів та ґрунтів: гідравлічні преси від 2,5 до 200 тс, розривні машини, машина для динамічних випробувань і т.д.;
  • комплект обладнання для визначення фізичних властивостей будівельних матеріалів та ґрунтів: електронні ваги; ваги-вологоміри; сушильні шафи; морозильна камера; установка для визначення водонепроникності; кліматермобарокамера КТВV-8000-IV об’ємом 8 м3 для кліматичних випробувань крупногабаритних виробів (Німеччина) і т.д.;
  • комплект обладнання для фізико-хімічних досліджень будівельних матеріалів: модернізований рентгенівський дифрактометр ДРОН-3 з програмним забезпеченням DifWin; інфрачервоний Фур’є-спектрометр Bruker Alpha з програмним забезпеченням Opus (Німеччина); мікроскоп світовий універсальний дослідницький МБИ-6 ЛОМО; мікроскоп електронний просвічувальний УЭМВ-100К; рН-метр-іономер Эксперт-001; pH-метр pH-150M; потенціостат IPS-PRO; віскозиметр ротаційний ВСН-3 і т.д.
  • прилади для електрометричних досліджень будівельних матеріалів і конструкцій: мультиметри цифрові Sanwa PC510 з програмним забезпеченням PCLink Plus (Японія) і т.д.;
  • лабораторна технологічна лінія для виготовлення залізобетонних шпал: силова форма для виготовлення 2 шпал одночасно; гідравлічний домкрат для попереднього напруження арматури; віброплощадка; пропарювальна камера; кран-балка;
  • комплект обладнання для лабораторних випробувань навантаженням будівельних конструкцій, у т.ч. залізобетонних шпал та інших підрейкових основ: гідравлічний прес для випробування залізобетонних шпал; установка для випробувань шпал на баласті; гідравлічні установки для випробувань балкових конструкцій довжиною до 9 м;
  • пересувна лабораторія на базі автомобіля ГАЗ-2705 Газель;
  • комплект обладнання для обстеження і випробувань будівельних конструкцій та споруд у польових умовах: багатоканальна вимірювальна система для статичних і динамічних випробувань конструкцій ВНП-9 з програмним забезпеченням; прогиноміри 6ПАО і ПМ; прилад Оникс-2.51 для контролю міцності бетону; віброаналізатор Вибран-2.0; свердлильна установка Norton; ручний буровий комплект; нівелір електронний Leica Digital level Sprinter 100М; дальноміри лазерні Leica Disto A3, Leica Disto A8 і т.д.