Кафедри будівельного факультету

Зовнішні зв’язки: навчальні заклади

Останнє оновлення: П'ятниця, 05 червня 2020, 09:44

Співробітництво з навчальними закладами світу:

• Бєлгородський державний технічний університет ім. В.Г.Шухова (м. Бєлгород, Росія): регулярна участь науковців і студентів кафедри в Міжнародних конференціях, які проводить БДТУ, у т.ч.: Міжнародній конференції «Промышленность стройматериалов и стройиндустрия, энерго- и ресурсосбережение в условиях рыночных отношений» (1997), Міжнародній науково-практичній конференції «Рациональные энергосберегающие конструкции, здания и сооружения в строительном и коммунальном хозяйстве» (2002), Міжнародному конгресі «Современные технологии в промышленности строительных материалов и стройиндустрии», присвяченому 150-річчю В.Г.Шухова (м. Бєлгород, Росія, 2003); II Міжнародному студентському форумі «Образование, наука, производство» (2004); участь проф. Г.С.Духовного і асп. Н.В.Хоружої в науково-технічних конференціях УкрДАЗТ (2009, 2010, 2011); взаємне надання відзивів про автореферати дисертацій; робочі зустрічі:

Міжнародна зустріч вчених УкрДАЗТ, ХДТУБА, НТУ «ХПІ», БДТУ (м. Бєлгород, Росія), Веймарського будівельного університету (Німеччина) у м. Бєлгород (2010)

• Веймарський будівельний університет, Інститут будівельних матеріалів ім. Ф.А.Фінгера (F.A.Finger - Institut für Baustoffkunde der Bauhaus-Universität Weimar, м. Веймар, Німеччина): відвідування проф. А.А.Плугіним і асп. О.А.Плугіним університету та участь у 17 Міжнародній конференції з будівельних матеріалів «17. Internationale Baustofftagung» (17 Ibausil, 2009); участь д-ра Х.-Б.Фішера (H.-B.Fisher) у науково-технічній конференції УкрДАЗТ, лекції д-ра Фішера для науковців, аспірантів та студентів УкрДАЗТ (2010, 2011, 2012), у т.ч. перша в академії дистанційна лекція, яку прочитано із Веймара через Всесвітню комп’ютерну мережу (2012)
Проф. В.І.Братчун (ДонНАБА), проф. А.А.Плугін (УкрДАЗТ) і проф. Г.М.Шабанова (НТУ «ХПІ») біля Інституту будівельних матеріалів ім.Ф.А.Фінгера

Вчені України, Росії, Німеччини біля лабораторного корпусу Інституту будівельних матеріалів ім.Ф.А.Фінгера

Д-р Х.-Б.Фішер (Інститут будівельних матеріалів ім.Ф.А.Фінгера) знайомить вчених України з науково-дослідними лабораторіями інституту (2009)

Д-р Х.-Б.Фішер під час відвідування УкрДАЗТ читає лекцію аспірантам, магістрантам і студентам УкрДАЗТ (2010)

• Гламарганський університет (University of Glamorgan, м. Гламарган, Великобританія) - візит проф. А.М.Плугіна до Великобританії (Плімутського університету, Імперського коледжу у Лондоні, 1996), спільні з д-ром С.Вайлдом (S.Wild, Гламарганський університет) дослідження і спільна доповідь за їх результатами на 10 Міжнародному конгресі з хімії цементу (10th International Congress of the Cement Chemistry, м. Гетеборг, Швеція, 1997):
Проф. А.М.Плугін у м. Гринвічі під час відвідування Великобританії

• Московський державний університет шляхів сполучення (МГУПС - МИИТ, м. Москва, Росія): стажування асистента кафедри «Будівельні матеріали і технології» МГУПС Кудрявцевої В.Д. на кафедрі БМКС УкрДАЗТ (2005); участь проф. А.А.Плугіна і доц. О.А.Калініна у Всеросійській науково-практичній конференції «Строительное материаловедение - теория и практика», присвяченій 80-річчю кафедри «Будівельні матеріали і технології» (2006); відвідування кафедри БМКС УкрДАЗТ проф. Кондращенком В.І. (щорічно); взаємне надання відзивів про автореферати дисертацій;
  • Університет Варминсько-Мазурський (Uniwersytet Warminsko-Mazurski, м. Ольштин, Польща): виступ проф. А.А.Плугіна як офіційного опонента з дисертації інженера університету Н.Ціак (N.Ciak, 2006); надання науковцями УкрДАЗТ доповідей на VIII науково-технічну конференцію «Aktualne problemy naukowo-badawcze budownictwa» (2006); надання проф. А.М.Плугіним відгуку про автореферат докторської дисертації декана будівельного факультету М.Ціака (M.Ciak, 2010);
  • Центральний південний університет, відділення залізничного транспорту (м. Чангша, Китай) - візит проф. А.М.Плугіна до університету, стажування проф. К.Ванга (X.Wang) на кафедрі БМКС УкрДАЗТ, спільні з проф. К.Вангом дослідження і спільна доповідь за їх результатами на 11 Міжнародному конгресі з хімії цементу (11th International Congress of the Cement Chemistry, м. Дурбан, Південна Африка, 2003).

Проф. А.М.Плугін у Центральному південному університеті з науковцями і викладачами університету

Навчальні заклади України, з якими здійснюється творча співпраця:

• Державний економіко-технологічний університет транспорту (м. Київ);
  • Донбаська національна академія будівництва та архітектури (м. Макіївка);
  • Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту;
  • Київський національний університет будівництва та архітектури;
  • Луганський національний аграрний університет;
  • Національна академія природоохоронного та курортного будівництва (м. Сімферополь);
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
  • Національний транспортний університет (м. Київ);
  • Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Одеська державна академія будівництва та архітектури;
  • Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка;
  • Сумський національний аграрний університет;
  • Харківська національна академія міського господарства;
  • Харківський національний університет будівництва та архітектури;
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет.