Кафедри будівельного факультету

Kamchat

Камчатна Світлана Миколаївна
кандидат технічних наук, доцент

Освіта: У 1996 році закінчила Харківську державну академію залізничного транспорту (ХарДАЗТ) за спеціальністю «Залізничні споруди, колія та колійне господарство». Кандидат технічних наук з 2006 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Д 64.820.02 за спеціальністю 05.23.05 – будівельні матеріали і вироби. Тема дисертації "Довгочасна повзучість та бетони з низькою деформативністю". Науковий керівник - д.т.н., проф. Плугін А.М.

Напрямок наукової діяльності: спорудження та реконструкція залізниць, оптимізація складу бетону з урахуванням тривалих процесів.

Автор понад 40 наукових праць та навчально-методичних розробок.

GoogleScholar профіль
ORCID ID

1. Напряженно-деформированное состояние железобетонных изделий и конструкций с учетом ползучести бетона /С.М.Камчатна //Науковий вісник будівництва. - Харків: ХДТУБА; ХОТВ АБУ, 2008. - Вип.47. – С. 69-73.
  2. Работа бетонных балок с внешним листовым армированием пролетных строений железнодорожных мостов /С.Н.Камчатная, Е.Ю.Галагуря, О.М.Пустовойтова //Науковий вісник будівництва. - Харків: ХДТУБА; ХОТВ АБУ, 2011 Вип.62 - С. 83-87.
  3. Камчатна С.М. Повзучість бетону залізобетонних конструкцій, які знаходяться в експлуатації // Зб.наук. пр. «Сталезалізобетонні конструкції: дослідження, проектування, будівництво, експлуатація» - Полтава: ПолНТУ - 2014.- Вип.182. – С. 164-175.
  4. Камчатная С.Н., О.М.Пустовойтова, Е.Ф.Орел, С.Ю.Набока Стратегии проектирования сооружений с учетом прогрессирующего разрушения // Зб.наук. пр.- Харків: УкрДАЗТ - 2015.- Вип.151. – С. 133-141.
  5. Камчатна С.М., О.М.Пустовойтова, Н.О.Псурцева, Г.М.Литвинова Тривала міцність з'єднань бетонів при дії статичних навантажень // Зб.наук. пр.- Харків: УкрДАЗТ - 2016.- Вип.159. – С. 165-171.
  6. S.N.Kamchatnaya, L.V.Trykoz, I.V.Bagiyanc, V.Y.Savchuk, O.M.Pustovoitova, O.S.SaiapinInvestigationintoElectricalConductivityoftheMulticomponentSystemofTrackbed / IJERA, Vol. 25, pp. 52-57, 2016

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

ДисциплінаКод напряму підготовки, спеціальності / ОКР
1 Проектування залізниць 273 / Бакалавр